Kosz Kwiatów stylowy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Zaskocz bliską osobę okazałą kwiatową niespodzianką. Ten elegancki kosz kwiatów doskonale sprawdzi się jako podarunek na każdą okazję. Kompozycja składa się z anturium, róż i goździków z wypełnieniem w postaci zielonych dodatków. Zaskocz odbiorcę już dziś. Kompozycja w koszu w wersji:
Mały - składa się z ok. 21 kwiatów
Średni - składa się z ok. 27 kwiatów
Duży - składa się z ok. 36 kwiatów
Kompozycja przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia Poznań - odbierz upust do 10% NA ZAWSZE. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy otworzyć konto na stronie naszej kwiaciarni lub się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty nabędziesz 1% opustu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.

Opinie klinetów