Bukiety tulipanów

Mieniące się kolorami tęczy tulipany to piękne, uniwersalne kwiaty odpowiednie na każdą okazję. Jedynym minusem jest to, że są to kwiaty sezonowe dlatego skorzystaj prędko z okazji i zamów bukiet tulipanów z dostawą na terenie Poznania.

1 z 1
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Tulipany z dostawą Poznań

Spraw bliskiej osobie niesamowicie piękną, wiosenną kompozycję z tulipanów. Złóż zamówienie w  naszej Telekwiaciarni - a my stworzymy dla Ciebie niezapomniany bukiet kwiatów i dostarczymy je pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Poznania. Kwiaty możemy doręczyć nie tylko do domu, ale także do biura, do firmy, restauracji czy kościoła – to ty wybierasz miejsce dostawy.

Tulipany – symbolika

Wiecie co oznacza nadchodzącą wiosnę? Pojawiające się zielone listki na drzewach, coraz częstszy widok słońca na niebie, ale przede wszystkim ukazujące się naszym oczom piękne, kolorowe tulipany. Te najbardziej znane i kochane to tulipany czerwone i żółte, jednak często spotykane są także te w kolorze różowym, fioletowym, białym i pomarańczowym. Wybierając bukiet dla bliskiej osoby, przed kupnem określonego koloru tulipanów należy zapoznać się z symboliką ich kolorów. Postaramy się Wam ją nakreślić:
- tulipany czerwone – posiadają podobne znaczenie jak czerwone róże (mogą być ich alternatywą). Miłosny romantyczny wydźwięk, oznaczają nieprzemijające, namiętne uczucia.
- tulipany żółte – symbolizują  szczęście i radość. Tulipany w tym kolorze będą miały dość uniwersalne znaczenie, dlatego świetnie się sprawdzą jako podarunek dla mężczyzny jak i kobiety.
- tulipany różowe – szczególna więź, miłość, ale taka rodzinna i przyjacielska aniżeli romantyczna. 
- tulipany białe – odbierane jako znak przebaczenia, idealny wybór, gdy chcesz przeprosić bliską osobę. Takie tulipany oznaczają także czystość i niewinność.
- tulipany fioletowe – są symbolem królewskiej władzy, dobrobytu, wspaniałości i potęgi.
Uwaga! Ważna rada – jeśli chcesz podarować bliskiej osobie bukiet kolorowych tulipanów – ich znaczenie zanika, resetuje się. Symbolika obowiązuje tylko wtedy, kiedy kwiaty występują w jednej określonej kolorystyce, także jeśli chcesz podarować piękny bukiet kwiatów, bez szczególnego znaczenia wybierz bukiet kolorowych tulipanów.

Bukiety tulipanów - zamów online w Poznaniu

Zastanawiasz się nad złożeniem zamówienia na kwiaty z dostawą do domu, lecz to Twój pierwszy raz i nie wiesz jak się za to zabrać? Ułatwimy Ci ten proces i przedstawimy po krótce jak dokonać zamówienia:
1. Wybierz bukiet kwiatów, który chcesz abyśmy doręczyli, zaznacz datę i godzinę doręczenia po czym przejdź dalej.
2. Uzupełnij cały formularz (treść bileciku, twoje dane, dane dostarczenia)
3. Opłać zamówienie przelewem online bądź tradycyjnym.
To tylko trzy kroki. Prawda, że łatwe? Teraz spróbuj sam złożyć zamówienie na stronie internetowej i wybierz dostawę kwiatów jeszcze na dziś.