Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
144,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
145,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
162,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
174,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W...
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
181,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
187,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Poznania.

Wiązanka pogrzebowa do Poznania z dostawą na pogrzeb? Zamów ją w naszej kwiaciarni, a bez problemu doręczymy ją w Twoim imieniu. Dostawy realizujemy na wszystkie cmentarze w Poznaniu, do kościoła lub do domu pogrzebowego. Na Twoją prośbę wiązanka pogrzebowa może być doręczona również do domu rodziny zmarłego w dniu ceremonii pogrzebowej. Wiązanki pogrzebowe dowozimy na konkretną godzinę, wystarczy, że wskażesz ją podczas składania zamówienia. Dołączenie szarfy pogrzebowej do wiązanki na pogrzeb również nie będzie dla nas problemem. Tym bardziej że szarfa pogrzebowa jest u nas darmowa. Załącz jej treść w zamówieniu, aby florystka mogła ją napisać na szarfie. Wiązanki pogrzebowe do Poznania przyjmujemy z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Jeśli przydarzy się sytuacja, że będziesz potrzebować wiązankę na pogrzeb na ostatnią chwilę, zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta, gdyż istnieje szansa, że uda nam Ci się pomóc.

Wiązanka pogrzebowa – z jakich kwiatów?

Nasza kwiaciarnia oferuje wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty wybrać, postaramy się Ci w tym pomóc. Przede wszystkim popularne są wszelkiego rodzaju i koloru róże. Te klasyczne i piękne kwiaty potrafią dostosować się do powagi uroczystości pogrzebowej, a także cechują się dużą trwałością. Poza różami, Klienci bardzo często wybierają również wiązanki pogrzebowe skomponowane z lilii, goździków, gerber, anturium oraz eustom. Te piękne kwiaty wspaniale prezentują się w kompozycjach pogrzebowych, dlatego też cieszą się taką popularnością. W szczególności polecamy Ci nasz besteseller – wiązanka pogrzebowa z lilii i róży Ostatnia droga. Wybierz jedną z wiązanek na pogrzeb, a my doręczymy ją na ceremonię i złożymy w Twoim imieniu pod trumną bądź urną zmarłego.

Wiązanki na pogrzeb – w jakim kolorze?

Kolory wiązanek pogrzebowych bardzo często są z góry określone. Nie istnieją jednak żadne pisemne zasady, jednakże warto stosować się do ogólnie przyjętych standardów. Wiązanki pogrzebowe najczęściej przygotowywane są z jasnych kwiatów, takich jak: białe lub kremowe róże, białe margerytki, białe lilie, jasne goździki i gerbery, białe eustomy. Wiąże się to z symboliką jasnych kolorów, która niesie za sobą znaczenie czystości, szacunku i spokoju ducha. Oczywiście do białych lub kremowych kwiatów zawsze można dodać kwiaty w innym kolorze pastelowym, np. różowym lub fioletowym. Czerwone kwiaty zarezerwowane są dla najbliższej rodziny zmarłego, która pragnie wyrazić uczucia, jakimi go darzyli.
Wiązanki pogrzebowe do Poznania z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Junikowo
- Miłostowo
- Górczyn
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Poznania.