POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Chryzantema w doniczce Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce
50,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema w doniczce ze zniczem Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce ze zniczem
62,00 zł
Zobacz więcej
Stroik na Wszystkich Świętych Telekwiaciarnia
Stroik na Wszystkich Świętych
78,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
185,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
210,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
214,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
215,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
238,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
283,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
348,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Poznania.

Potrzebujesz kwiaty na pogrzeb do Poznania? Z chęcią pomożemy Ci w tej trudnej sytuacji. Nasza kwiaciarnia w Poznaniu doręcza kwiaty na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego, a także, jeśli tak wolisz, do domu rodziny zmarłego. Podczas składania zamówienia możesz wskazać nam konkretną godzinę, na którą mamy doręczyć kompozycję pogrzebową. Podaj nam wszystkie dane potrzebne do realizacji zamówienia, a my złożymy w Twoim imieniu kwiaty na pogrzeb. Całkowicie za darmo możesz dołączyć do nich również szarfę pogrzebową, na której umieścisz Twoje słowa ostatniego pożegnania. Wiązanki na pogrzeb do Poznania z dostawą przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta. W przypadku kiedy potrzebujesz kwiaty na pogrzeb jeszcze tego samego dnia, zadzwoń najpierw do naszego Biura Obsługi Klienta. Postaramy się pomóc Ci w Twojej sytuacji. Istnieje również możliwość odebrania osobistego gotowej wiązanki w naszej kwiaciarni w Poznaniu. Dodaj taką uwagę podczas składania zamówienia, a następnie je opłać.

Wiązanki na pogrzeb – jakie są możliwości?

Potrzebujesz kwiaty na pogrzeb, ale nie wiesz, co wybrać? Decyzja może wydawać się z pozoru trudna, jednakże postaramy się to odmienić. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kwiaty na pogrzeb mają swoje 3 najpopularniejsze formy kompozycji kwiatowych. Jedną z nich jest wieniec pogrzebowy, wykonywany przez florystkę na podkładzie z naturalnego igliwia lub liści. Tradycyjnie dobiera się do nich róże wraz z delikatnym przybraniem i szarfą pogrzebową. Wieniec pogrzebowy ma rozmiar 100-120 cm i niekiedy może ważyć nawet i kilkanaście kilogramów. Drugą opcją jest wiązanka pogrzebowa przygotowywana przez florystkę na specjalnej gąbce florystycznej – florecie. Układa w niej kwiaty, takie jak: róże, lilie, anturium, goździki, gerbery oraz podkład z liści lub igliwia. Wiązankę łatwiej się przenosi, gdyż jej wymiary to najczęściej 50-70 cm. Ostatnią, ale nie rzadziej stosowaną opcją jest bukiet pogrzebowy. Nie różni się od zbytnio od bukietu na inną okazję, jednakże na pewno wyróżnia go szarfa pogrzebowa i dobór kwiatów. Florystka bowiem korzysta tutaj z tych samych kwiatów pogrzebowych, co do wcześniej wspomnianych kompozycji. Ogólnie uważa się, że wieniec pogrzebowy powinni podarować członkowie najbliższej rodziny zmarłego, wiązankę pogrzebową dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, a bukiet osoby, które najmniej znały zmarłego.
Wszystkie te opcje wybierane są również przez firmy, w których pracowała osoba zmarła. Kwiaty na pogrzeb do Poznania z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Junikowo
- Miłostowo
- Górczyn
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Poznania.