KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Dzień Chłopaka

Kwiaty od lat pełnią funkcję wspaniałego, cieszącego oczy podarunku na każdą okazję jak i dla każdego - niezależnie od płci czy wieku. Będą doskonałym i oryginalnym prezentem dla chłopaka, szczególnie wtedy kiedy jest jego wyjątkowe święto. 

1 z 1
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
96,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty
Bukiet wiosenne kwiaty
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
148,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
216,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
224,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
238,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka Poznań

Dzień Chłopaka wypada w kalendarzu dokładnie 30 września. Nie czekaj więc i zamów dla swojego chłopaka kwiaty na jego święto. Pokaż, jak bardzo go kochasz.

Bukiet na Dzień Chłopaka

Szukasz oryginalnego upominku dla swojego chłopaka? Zamów mu kwiaty z dostawą w Poznaniu! Jesteśmy pewni, że takiej paczki nie będzie się spodziewać. Kwiaty na Dzień Chłopaka możemy dostarczyć na terenie całego Poznania, do domu, a także do pracy. Zamówienia wykonywane są w przedziałach 2-godzinnych, przez cały tydzień, również w niedzielę. Nie posiadasz jeszcze prezentu dla chłopaka? Nie zwlekaj i zamów mu wyjątkowe kwiaty wraz z miłosnym wyznaniem. 

Jakie kwiaty dla chłopaka zamówić?

Chcesz zamówić kwiaty na Dzień Chłopaka? W tej sytuacji świetnie nadadzą się czerwone róże. To piękny symbol głębokiej oraz szczerej miłości, dlatego idealnie przekażą chłopakowi Twoją wiadomość. Zamów więc już dzisiaj bukiet czerwonych róż dla chłopaka. Jeśli jednak nie chcesz kupować róż akurat w tym kolorze, polecamy Ci wówczas zdecydować się na róże herbaciane lub kremowe. W ofercie naszej kwiaciarni w Poznaniu znajdziesz również wiele bukietów mieszanych. Jako prezent na Dzień Chłopaka wybierz taki bukiet, który w szczególności występuje w bardziej męskiej kolorystyce.