Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Róże wg ilości

Skomponuj własny, idealny bukiet z róż. Tutaj sam wybierasz z ilu kwiatów ma składać się bukiet dla bliskiej Ci osoby. Róże na urodziny, rocznicę czy zaręczyny? U nas znajdziesz kompozycję na każdą z tych okazji. Zdecyduj się na kompozycję i zamów kwiaty z dostawą na terenie Poznania. Gwarantujemy 100% zadowolenia!

1 z 5
Bukiet 7 róż
Bukiet 7 róż
52,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż
Bukiet 8 róż
57,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż
Bukiet 9 róż
62,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż
Bukiet 10 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż
Bukiet 11 róż
72,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż
Bukiet 12 róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż
Bukiet 13 róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż
Bukiet 14 róż
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż
Bukiet 15 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż
Bukiet 16 róż
96,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż
Bukiet 17 róż
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż
Bukiet 18 róż
106,00 zł
Zobacz więcej
1 z 5

Bukiety z róż z dostawą w Poznaniu

Róże to królowe wśród kwiatów od lat występujące już od początku w różnych dziedzinach naszego życia takich jak literatura, kultura, malarstwo czy religia. U nas sam możesz wybrać z ilu róż ma się składać bukiet, który chcesz podarować ukochane. Wybierz odpowiednią ilość i skorzystaj z usług naszej kwiaciarni wysyłkowej w Poznaniu.

Róże według ilości

Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, by dobór odpowiedniej ilości róż był prosty.
Urodziny - jeśli chcesz, by bukiet urodzinowy był wyjątkowo osobisty – wybierz tyle róż, ile lat solenizant aktualnie kończy. Dla podpowiedzi - bukiet na osiemnaste urodziny z 18 róż, bukiet na czterdzieste urodziny z 40 róż. Prawda, że proste? Kolor róż możesz wybierać dowolnie – w zależności od relacji wybieraj róże posługując się ich symboliką, by nie popełnić gafy.
Rocznica - podobnie jak przy bukietach na urodziny - na 30 rocznicę ślubu wybierz 30 róż. W przypadku rocznic warto połączyć ich nazwy z ilością kwiatów, tj. na rubinową rocznicę ślubu (40) wybierz 40 sztuk róż w kolorze rubinowym, na 14 rocznicę ślubu – tak zwaną kości słoniowej, wybierz 14 sztuk róż w kolorze kremowym/budyniowym, a na 35 rocznicę ślubu świetnym wyborem będą róże koralowe również od nazwy tejże rocznicy.
Inaczej sytuacja będzie wyglądać przy świętowaniu tych mniejszych rocznic. Na 2 czy 4 rocznicę ślubu nie wybierajcie bukietu z takiej ilości róż, gdyż jest to zdecydowanie za mało a bukiet z małej, parzystej ilości kwiatów nie wygląda zbyt dobrze. W tym wypadku warto wybrać bukiet uwzględniając ilość spędzonych razem miesięcy. Dla przykładu – na 2 rocznicę ślubu wybierz 24 róże.
Zaręczyny – jest to ważna chwila a więc istotną sprawą jest, by bukiet zrobił duże wrażenie na ukochanej – proponujemy wybrać bukiet z 50, a nawet 100 róż. Taka kompozycja jest już wyjątkowa sama w sobie.
Warto pamiętać, by nie decydować się jednak na bukiety z parzystej liczby róż jeśli nie mają mieć żadnego symbolicznego przesłania. Te parzyste liczby przeznaczone są na kompozycje pogrzebowe.

Róże z doręczeniem w Poznaniu

Skoro już wiesz, ile wspaniałych róż chciałbyś podarować swojej ukochanej to pozostało już tylko sfinalizowanie zamówienia. Jeśli pierwszy raz korzystasz z naszych usług – przedstawimy Ci sposób, w jaki należy tego dokonać. Najpierw należy wybrać bukiet kwiatów, który chcesz wysłać a następnie zaznaczyć datę i godzinę doręczenia. Po przejściu dalej należy uzupełnić cały formularz (treść bileciku, twoje dane, dane dostarczenia) a następnie opłacić zamówienie przelewem online bądź tradycyjnym. To naprawdę nić trudnego - 5 minut i gotowe. Resztą zajmiemy się sami :)