POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Róże wg ilości

Skomponuj własny, idealny bukiet dla bliskiej osoby. Tutaj sam wybierasz z ilu kwiatów ma składać się kompozycja. Róże na urodziny, rocznicę czy zaręczyny? U nas znajdziesz kwiaty na każdą z tych okazji. Zdecyduj się na coś z naszej oferty i zamów kwiaty z dostawą na terenie Poznania. Gwarantujemy 100% zadowolenia!

1 z 6
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
89,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
106,00 zł
Zobacz więcej
11 czerwonych róż
11 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
11 różowych róż
11 różowych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
117,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże z dostawą w Poznaniu

Róże to królowe wśród kwiatów od lat występujące już od początku w różnych dziedzinach naszego życia takich jak literatura, kultura, malarstwo czy religia. U nas sam możesz wybrać z ilu róż ma się składać bukiet, który chcesz podarować ukochanej. Wybierz odpowiednią ilość i skorzystaj z usług naszej kwiaciarni wysyłkowej w Poznaniu.

Róże według ilości

Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, by dobór odpowiedniej ilości róż był prosty.
Urodziny - jeśli chcesz, by kwiatowy prezent na urodziny był wyjątkowo osobisty – wybierz tyle róż, ile lat solenizant aktualnie kończy. Dla podpowiedzi - bukiet na osiemnaste urodziny z 18 róż, bukiet na czterdzieste urodziny z 40 róż. Prawda, że proste? Kolor róż możesz wybierać dowolnie – w zależności od relacji wybieraj róże posługując się ich symboliką, by nie popełnić gafy.
Rocznica - podobnie jak poprzednim przykładzie - na 30 rocznicę ślubu wybierz 30 róż. W przypadku rocznic warto połączyć ich nazwy z ilością kwiatów, tj. na rubinową rocznicę ślubu (40) wybierz 40 sztuk róż w kolorze rubinowym, na 14 rocznicę ślubu – tak zwaną kości słoniowej, wybierz 14 sztuk róż w kolorze kremowym/budyniowym, a na 35 rocznicę ślubu świetnym wyborem będą róże koralowe również od nazwy tejże rocznicy.
Inaczej sytuacja będzie wyglądać przy świętowaniu tych mniejszych rocznic. Na 2 czy 4 rocznicę ślubu nie wybierajcie bukietu z takiej ilości róż, gdyż jest to zdecydowanie za mało a bukiet z małej, parzystej ilości kwiatów nie wygląda zbyt dobrze. W tym wypadku warto wybrać bukiet uwzględniając ilość spędzonych razem miesięcy. Dla przykładu – na 2 rocznicę ślubu wybierz 24 róże.
Zaręczyny – jest to ważna chwila a więc istotną sprawą jest, by bukiet zrobił duże wrażenie na ukochanej – proponujemy wybrać bukiet z 50, a nawet 100 róż. Taka kompozycja jest już wyjątkowa sama w sobie.
Warto pamiętać, by nie decydować się jednak na bukiety z parzystej liczby róż jeśli nie mają mieć żadnego symbolicznego przesłania. Te parzyste liczby przeznaczone są na kompozycje pogrzebowe.

Róże z doręczeniem w Poznaniu

Skoro już wiesz, ile wspaniałych róż chciałbyś podarować swojej ukochanej to pozostało już tylko sfinalizowanie zamówienia. Jeśli pierwszy raz korzystasz z naszych usług – przedstawimy Ci sposób, w jaki należy tego dokonać. Najpierw należy wybrać bukiet kwiatów, który chcesz wysłać a następnie zaznaczyć datę i godzinę doręczenia. Po przejściu dalej należy uzupełnić cały formularz (treść bileciku, twoje dane, dane dostarczenia) a następnie opłacić zamówienie przelewem online bądź tradycyjnym. To naprawdę nić trudnego - 5 minut i gotowe. Resztą zajmiemy się sami :)