KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Róże wg ilości

Skomponuj własny, idealny bukiet dla bliskiej osoby. Tutaj sam wybierasz z ilu kwiatów ma składać się kompozycja. Róże na urodziny, rocznicę czy zaręczyny? U nas znajdziesz kwiaty na każdą z tych okazji. Zdecyduj się na coś z naszej oferty i zamów kwiaty z dostawą na terenie Poznania. Gwarantujemy 100% zadowolenia!

1 z 5
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
133,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
117,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
150,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
161,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
172,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
183,00 zł
Zobacz więcej

Róże z dostawą w Poznaniu

Róże to królowe wśród kwiatów od lat występujące już od początku w różnych dziedzinach naszego życia takich jak literatura, kultura, malarstwo czy religia. U nas sam możesz wybrać z ilu róż ma się składać bukiet, który chcesz podarować ukochanej. Wybierz odpowiednią ilość i skorzystaj z usług naszej kwiaciarni wysyłkowej w Poznaniu.

Róże według ilości

Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, by dobór odpowiedniej ilości róż był prosty.
Urodziny - jeśli chcesz, by kwiatowy prezent na urodziny był wyjątkowo osobisty – wybierz tyle róż, ile lat solenizant aktualnie kończy. Dla podpowiedzi - bukiet na osiemnaste urodziny z 18 róż, bukiet na czterdzieste urodziny z 40 róż. Prawda, że proste? Kolor róż możesz wybierać dowolnie – w zależności od relacji wybieraj róże posługując się ich symboliką, by nie popełnić gafy.
Rocznica - podobnie jak poprzednim przykładzie - na 30 rocznicę ślubu wybierz 30 róż. W przypadku rocznic warto połączyć ich nazwy z ilością kwiatów, tj. na rubinową rocznicę ślubu (40) wybierz 40 sztuk róż w kolorze rubinowym, na 14 rocznicę ślubu – tak zwaną kości słoniowej, wybierz 14 sztuk róż w kolorze kremowym/budyniowym, a na 35 rocznicę ślubu świetnym wyborem będą róże koralowe również od nazwy tejże rocznicy.
Inaczej sytuacja będzie wyglądać przy świętowaniu tych mniejszych rocznic. Na 2 czy 4 rocznicę ślubu nie wybierajcie bukietu z takiej ilości róż, gdyż jest to zdecydowanie za mało a bukiet z małej, parzystej ilości kwiatów nie wygląda zbyt dobrze. W tym wypadku warto wybrać bukiet uwzględniając ilość spędzonych razem miesięcy. Dla przykładu – na 2 rocznicę ślubu wybierz 24 róże.
Zaręczyny – jest to ważna chwila a więc istotną sprawą jest, by bukiet zrobił duże wrażenie na ukochanej – proponujemy wybrać bukiet z 50, a nawet 100 róż. Taka kompozycja jest już wyjątkowa sama w sobie.
Warto pamiętać, by nie decydować się jednak na bukiety z parzystej liczby róż jeśli nie mają mieć żadnego symbolicznego przesłania. Te parzyste liczby przeznaczone są na kompozycje pogrzebowe.

Róże z doręczeniem w Poznaniu

Skoro już wiesz, ile wspaniałych róż chciałbyś podarować swojej ukochanej to pozostało już tylko sfinalizowanie zamówienia. Jeśli pierwszy raz korzystasz z naszych usług – przedstawimy Ci sposób, w jaki należy tego dokonać. Najpierw należy wybrać bukiet kwiatów, który chcesz wysłać a następnie zaznaczyć datę i godzinę doręczenia. Po przejściu dalej należy uzupełnić cały formularz (treść bileciku, twoje dane, dane dostarczenia) a następnie opłacić zamówienie przelewem online bądź tradycyjnym. To naprawdę nić trudnego - 5 minut i gotowe. Resztą zajmiemy się sami :)