KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Róże oprócz tego, że są piękne posiadają swoje ukryte przesłanie. Zapoznaj się z symboliką tych wyjątkowych kwiatów i zamów dostawę na terenie Poznania. Obdaruj najbliższą osobę wyjątkowym prezentem z głębokim przesłaniem - taki podarunek będzie nie tylko bukietem zdobiącym wnętrze mieszkania, ale także ukrytą wiadomością.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
133,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
117,00 zł
Zobacz więcej
11 różowych róż
11 różowych róż
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż z sercem
126,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż z dowozem w Poznaniu

Róże – najpiękniejsze i najbardziej popularne kwiaty na świecie zachwycają swoją urodą od lat. Występujące w wielu kolorach posiadają swoje własne, unikalne znaczenie. Wybierz idealny bukiet z róż i wybierz, gdzie mamy go dla Ciebie doręczyć. Dostawa do domu, do pracy, restauracji czy kościoła – doręczymy, gdzie tylko zechcesz na terenie Poznania. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na kwiaty jeszcze dziś.

Róże – co oznaczają?

Te doskonałe i zachwycające kwiaty oprócz tego ,że są niezwykle trwałe i piękne, posiadają swoje ukryte znaczenie. Zapoznaj się z kolorami róż i ich symboliką, by w przyszłości nigdy nie popełnić niepotrzebnej gafy. Zobacz znaczenia poszczególnych kolorów róż poniżej:
- róże czerwone – najczęściej wybierane nie bez powodu – symbolizują namiętność, nieprzemijającą miłość, wielkie uczucie. Doskonałe na takie okazje jak zaręczyny, rocznica czy Walentynki, lecz idealnie sprawdzą się także jako podarunek na gratulacje czy przeprosiny, jednak warto zaznaczyć, by kierować je osób, które darzymy miłosnym, namiętnym uczuciem – w innym wypadku osoba odbierająca może opatrznie odebrać nasze chęci.
- róże herbaciane – oznaczają dumę, fascynację, szacunek i optymizm. Są bardziej uniwersalne aniżeli róże czerwone, nie sugerują żadnych miłosnych, zobowiązujących uczuć a więc wybierając te róże nie ma potrzeby martwić się o opaczne zrozumienie naszych chęci. Opcja ta sprawdzi się zarówno dla kobiety jak i mężczyzny jako wyraz wdzięczności, można także wybrać je jako podarunek na gratulacje czy bukiet na urodziny.
- róże różowe – tak jak róże herbaciane - są uniwersalnym podarunkiem dla kobiety,  gdyż jest to kolor niezwykle dziewczęcy (Panom może się nie spodobać). Oznacza wdzięczność, szlachetność oraz podziw, a więc będą odpowiednim podarunkiem dla koleżanki z pracy, siostry czy przyjaciółki.
- róże jasne (białe, kremowe, ecru) – oznaczają niewinność, czystość a także lojalność. Będzie to dobry wybór jako prezent dla Pary Młodej. Możecie się także spotkać przypisaną symboliką wieczności i pokoju a więc sprawdzą się także jako kwiaty na przeprosiny.
Uwaga! Warto jednak pamiętać, że jeśli osoba obdarowana lubi róże w jakimś konkretnym kolorze, który zgodnie z symboliką oznaczałby jakieś inne zamiary adresata – posłuchajcie głosu osoby obdarowanej, w końcu ona sama wie jakie kwiaty ją ucieszą.

Bukiety z róż online

Zaskocz bliską osobę wyjątkową niespodzianką w postaci kwiatów. Skorzystaj z naszej kwiaciarni wysyłkowej i zamów kwiaty, które dla Ciebie doręczymy. Wystarczy tylko złożyć zamówienie poprzez stronę internetową i opłacić je, a my zajmiemy się całą resztą. Ekspresowa dostawa na terenie Poznania – gwarantujemy najświeższe kwiaty i zadowolenie klienta.