Dzień Kobiet

8 marca to dzień, kiedy swoje święto obchodzą kobiety. W odróżnieniu od Walentynek - tego dnia, należy złożyć serdeczne życzenia nie tylko partnerkom, ale także koleżankom z pracy, siostrom i wszelkim Paniom w najbliższym naszym otoczeniu.

1 z 3
Pastelowe kwiaty Telekwiaciarnia
Pastelowe kwiaty
74,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet goździków Telekwiaciarnia
Bukiet goździków
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
76,00 zł
Zobacz więcej
Romantyczne goździki Telekwiaciarnia
Romantyczne goździki
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Jesienne kolory
Bukiet Jesienne kolory
80,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet niezobowiązujący
Bukiet niezobowiązujący
84,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
106,00 zł
Zobacz więcej
Magiczny bukiet
Magiczny bukiet
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
100,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na Dzień Kobiet w Poznaniu

Zamów kwiaty na Dzień Kobiet! 8 marca to istotna data, więc nie zapomnij o żadnej kobiecie, która ważna jest w Twoim życiu. Spraw im niespodziankę i podkreśl, że są dla Ciebie ważne.

Bukiety na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet wypada raz w roku, konkretnie 8 marca, to warto go właściwie świętować. Kwiaty, słodki upominek, życzenia – wszystkie te kroki zrealizujesz za pośrednictwem naszej kwiaciarni internetowej w Poznaniu. Zamówienia rozwozimy na terenie całego miasta, zarówno do domu Odbiorczyni, jak i do jej pracy. Zrób ukochanym kobietom piękną niespodziankę i zamów kwiaty na Dzień Kobiet jeszcze dzisiaj!

Jakie kwiaty na Dzień Kobiet wręczyć?

Pragniesz podarować kwiaty z okazji Dnia Kobiet? Nie za bardzo jednak wiesz, na które się zdecydować? Nie martw się, nasza kwiaciarnia wysyłkowa w Poznaniu z chęcią Ci doradzi coś wybrać. Kwiaty dla żony lub mamy? Zamów bukiet czerwonych róż lub bukiet czerwonych tulipanów. Te tradycyjne i jakże śliczne kwiaty świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet. Potrzebujesz kwiaty dla przyjaciółki? Dla niej również możesz zamówić róże, ale najlepiej w kolorze jasnym lub różowym, ewentualnie piękny bukiet mieszany. Kwiaty dla koleżanki z pracy, a może dla szefowej? W tej sytuacji znakomicie nadadzą się kolorowe tulipany, np. bukiet żółtych tulipanów. Oczywiście każdej oraz innych pań śmiało możesz zamówić bukiet mieszany, pełen różnorodnych kwiatów: róż, goździków, gerber, alstromerii, lilii, margerytek, santini.