Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
238,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
309,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
309,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
417,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż Główna
Wieniec pogrzebowy serce z róż
683,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe z dostawą do Poznania.

Dowiedziałeś się o pogrzebie najbliższej Ci osoby, ale nie możesz wziąć w nim udziału? Zamów wieniec pogrzebowy do Poznania z dostawą na ceremonię pogrzebową. Nasza kwiaciarnia na co dzień zajmuje się realizacją takich zamówień, więc z przyjemnością pomożemy również Tobie. Wieniec pogrzebowy możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego lub jeśli sobie życzyć do domu rodziny zmarłego.

Wieniec pogrzebowy z dostawą na czas.

Wybierając naszą kwiaciarnię, masz pewność, że zamówiony przez Ciebie wieniec pogrzebowy dotrze na czas. Wystarczy, że wskażesz w zamówieniu, o której godzinie rozpoczyna się pogrzeb, a nasz kurier doręczy kompozycję nawet i nieco wcześniej. Wszystko po to, aby swoją obecnością nie przeszkadzał żałobnikom w ceremonii. Możesz także umówić się z kurierem na dostawę na konkretną godzinę, z osobistym odbiorem wieńca pogrzebowego w wyznaczonym miejscu przy cmentarzu, kościele lub domu pogrzebowym w Poznaniu.

Darmowa szarfa do wieńca pogrzebowego.

Tak, w naszej kwiaciarni każdy wieniec pogrzebowy ma w standardzie dołączaną szarfę pogrzebową. Jest ona całkowicie darmowa, więc nie martw się dodatkowymi kosztami. Podaj nam treść ostatniego pożegnania, którą mamy umieścić na szarfie, a my zadbamy o dalsze szczegóły. Pamiętaj jednak, żeby Twoje słowa nie były za długie, by bez problemu zmieściły się na wstędze.

Wieniec na pogrzeb a termin realizacji.

Wieńce pogrzebowe do Poznania zamówić możesz na naszej stronie internetowej lub przez telefon. Pamiętaj jednak, że zamówienia przyjmujemy minimum 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. W sytuacji, kiedy potrzebujesz wieńca pogrzebowego w dzień ceremonii pogrzebowej, koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Tobie pomóc w tej kwestii. Abyśmy mogli w Twoim imieniu złożyć wieniec pogrzebowy pod trumną bądź urną zmarłego, podaj nam wszystkie potrzebne dane (imię i nazwisko osoby zmarłej z dopiskiem „śp”, adres miejsca pogrzebu i godzinę rozpoczęcia ceremonii).

Wieńce pogrzebowe – kwiaty i kolorystyka.

Klasyczne wieńce pogrzebowe najczęściej wykonywane są z eleganckich i pięknych róż. Przede wszystkich są to róże białe lub kremowe, które pięknie kontrastują z zielonym podkładem z liści lub igliwia. Róże w tych kolorach to symbol szacunki, czystości i spokoju ducha, dlatego tak chętnie wybierane są do tworzenia wieńców. Róże bardzo często łączone są z takimi kwiatami jak storczyk cięty, anturium, goździki, gerbery. Tutaj kolorystyka też najlepiej jakby możliwie była jasna. Czerwony, który jest wyrazem miłości, różowy – symbol pozytywnych emocji oraz pomarańczowy - alegoria rodzinnych uczuć, to kolory zarezerwowane w szczególności dla osób z bliższej rodziny zmarłego.
Wiązanki pogrzebowe do Poznania z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Junikowo
- Miłostowo
- Górczyn
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Poznania.