KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

25 różowych róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Nie ma nic, co wywołuje uśmiech na twarzy kobiety bardziej niż bukiet pachnących róż! No, chyba że mowa o naszych świeżo-ściętych 25 różach Premium, o intensywnym różowym zabarwieniu, prosto z gospodarstwa ogrodniczego! W końcu każdy moment jest idealny, aby sprawić bliskiej osobie przyjemność! Także nie zwlekaj, dołącz swój własny, spersonalizowany bilecik, a całą resztę pozostaw nam! Nasi kurierzy DHL bezpiecznie dostarczą bukiet w starannie zabezpieczone, eleganckie pudełko pod wskazany przez Ciebie adres! Pozostaje tylko cieszyć się radością swoich bliskich!

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z 25 róż różowych

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Poznań - odbierz upust do 10% NA ZAWSZE. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy otworzyć konto na stronie naszej kwiaciarni lub się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty nabędziesz 1% opustu przy nowych zamówieniach. Maksymalny opust to 10%.